Cena dřevostavby

Cena našich montovaných dřevostaveb závisí zejména na velikosti dřevostavby, její složitosti a vnitřního členění.

Veškeré nabídky zpracováváme individuálně s přihlédnutím ke konkrétním požadavkům zákazníka. Ceny dřevostaveb lze rozdělit na tři základní kategorie, kterými jsou dodávka otevřené hrubé stavby dřevostavby, dodávka uzavřené hrubé stavby a dodávka stavby dřevostavby na klíč. Co vše jednotlivé kategorie dodávky dřevostaveb zahrnují, se dočtete zde.

Na základě přání zákazníka lze samozřejmě zpracovat nabídku v přesně požadovaném rozsahu. Cenovou nabídku Vám zpracujeme zdarma.

U každé naší cenové nabídky dostanete informaci, jakým způsobem byla cena vypočítána, a jaká je tedy její přesnost.

Cenu dřevostavby lze stanovit třemi základními způsoby:

1. Odhad podle zastavěné plochy dřevostavby:

Tato metoda je orientační a v některých případech může být i nepřesná. Velmi záleží na vnitřní dispozici, zda je dřevostavba přízemní nebo podkrovní, jaká je velikost zastavěné plochy, zda je součástí domu některé atypiské prvyk, jako např. balkon, zastřešená terasa, vikýře případně stání pro auto apod. Pro výpočet ceny nám stačí znát představu o zastavěné ploše domu, případně o počtu místností. Přesnost takovéto kalkulace se pohybuje v rozmezí +- 10-15%. Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, kontaktujte nás.

2. Výpočet na základě nákresu budoucí dřevostavby:

Podle jednuduchého nákresu Vaší představy o budoucí dřevostavbě, který nám zašlete, jsme schopni připravit individuálně zpracovanou nabídku na otevřenou nebo uzavřenou hrubou stavbu, a to přesně ve Vámi požadovaném rozsahu. Nákres by měl zahrnovat alespoň půdorys přízemí, půdorys podkroví, a alespoň jeden venkovní pohled. Nákres může být zpracovaný od ruky a měl by zahrnovat základní rozměry budoucího dřevostavby. Přesnost rozpočtu pak je v tomto případě +- 5 %. Rozpočet zpracujeme většinou do 10-ti pracovních dnů a v případě vašeho zájmu připojíme i celkovou odhadovanou cenu dřevostavby, případně orientační rozpočet pro banku jako podklad pro žádost o hypotéku. Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, kontaktujte nás.

3. Rozpočet na základě zpracované projektové dokumentace či architektonické studie:

Jedná se o přesný rozpočet, který zohledňuje konečnou podobu dřevostavby i všechny její konstrukční a architektonické prvky. Na základě projektové dokumentace pro naše zákazníky zpracováváme položkový rozpočet, kde jsou přesně popsány všechny nabízené práce a materiály. Naše vlastní projekční kancelář Vám může nabídnout jak zpracování studie, tak i projektové dokumentace - více informací zde. Pokud máte vlastní projekt či studii, zašlete nám tyto podklady a my Vám připravíme cenovou nabídku. Neváhejte nás tedy kontaktovat.