Dřevostavby

Pokud se chystáte stavět dům, vyplatí se zauvažovat nad montovanou dřevostavbou. V současnosti jsou dřevostavby jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících stavebních oborů nejen v České republice a má to své opodstatnění – rychlé a ekologické bydlení s minimální spotřebou energie se prostě vyplatí.

Procentuální zastoupení realizovaných dřevostaveb se ve srovnání a klasickými zděnými stavbami neustále zvyšuje. Jako dřevostavbu pro vás postavíme nejenom rodinný dům, ale i menší bytový dům nebo komerční objekt. Pro výrobu dřevostaveb používáme léty osvědčené postupy a špičkové výběrové dřevo, díky čemuž budete bydlet moderně v neopakovatelné atmosféře.

Sendvičová nízkoenergetická dřevostavba má proti klasickým zděným domům mnoho výhod. Rychlost výstavby dřevostavby či chaty je obrovská, bydlet můžete už během tří měsíců, vzhledem k suchému procesu výstavby je navíc stavět možné i v zimě. Dřevostavba také poskytuje daleko víc vnitřního prostoru, protože její stěny jsou tenčí – to vše s lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi a tím i výrazně nižší energetickou náročností.

Rádi se vám postaráme o výrobu dřevostavby na klíč, vybrat si přitom můžete z katalogu dřevostaveb typový dům, který pak upravíme přesně podle vašich konkrétních přání a představ. Ať už máte zájem o stavbu nebo se jenom chcete na něco zeptat, kontaktujte nás.

Pokud máte zájem o katalog našich montovaných dřevostaveb, kontaktujte nás.


 

Rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte nás.

Přiložit soubor: