O nás

Společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR je českou společností dodávající sruby, roubenky  a poloroubenky. Stavíme rodinné domy, rekreační objekty, penziony a jiné stavby pro soukromé i komerční využití. Pro výrobu srubů, roubenek a dřevostaveb používáme osvědčené postupy, výběrové dřevo nejvyšší kvality a ke každé stavbě přistupujeme individuálně, což každému domu dodává punc jedinečnosti.

Naše zkušenosti s výstavbou dřevostaveb sahají do roku 2002.

Postupně jsme naše služby rozšířili až na možnost komplexní dodávky, zahrnující vše od projekčních prací až po kolaudaci. Vždy preferujeme osobní přístup a snažíme se do maximální možné míry splnit přání našich klientů, ať je to ve fázi projekční, tak i v průběhu realizace, kde konečné slovo o druhu a rozsahu dodávaných prací má vždy zákazník.

Mnoho našich zákazníků již poznalo, že bydlení ve srubu či roubence má svou nenapodobitelnou atmosféru.

Snad je to vůně dřeva, jeho přirozenost a krása, co lidi naplňuje dobrým pocitem při vkročení do srubového domu. Možná se jedná o přirozený cit člověka ke dřevu, jako přírodnímu materiálu, možná „pouze“ o dobrý pocit pramenící z podvědomého návratu k přírodě. Ať už je důvod jakýkoli, jsme rádi, že Vám tento pocit prostřednictvím domu od nás můžeme přinést…

Ing. David Javorský
Jednatel, majitel spol. KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.
Mobil: +420 722 616 602
e-mail: javorsky@sruby-tabor.cz