O nás

Společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR je českou společností dodávající sruby, roubenky a poloroubenky. Stavíme rodinné domy, rekreační objekty, penziony a jiné stavby pro soukromé i komerční využití. Pro výrobu srubů, roubenek a dřevostaveb používáme osvědčené postupy, výběrové dřevo nejvyšší kvality a ke každé stavbě přistupujeme individuálně, což každému domu dodává punc jedinečnosti.

Sruby a roubenky stavíme již od roku 2002.

Postupně jsme naše služby rozšířili až na možnost komplexní dodávky, zahrnující vše od projekčních prací až po kolaudaci. Vždy preferujeme osobní přístup a snažíme se do maximální možné míry splnit přání našich klientů, ať je to ve fázi projekční, tak i v průběhu realizace, kde konečné slovo o druhu a rozsahu dodávaných prací má vždy zákazník.

Mnoho našich zákazníků již poznalo, že bydlení ve srubu či roubence má svou nenapodobitelnou atmosféru.

Přednost bydlení s vůní dřeva dávají zákazníci, kteří upřednostňují přirozenost a krásu tradičních srubů a roubenek. Pro jiné jde o přirozené spojení žití v souladu s přírodou a tudíž se dřevem jako přírodním materiálem. Někteří zákazníci pak vyhledávají pobyt ve srubu z důvodu podvědomého návratu k přírodě.
Těší nás, že našim zákazníkům můžeme zprostředkovat a realizovat jejich sny o bydlení nebo rekreaci ve srubu či roubence podle jejich představ.