Roubenky

Žít v příjemném a útulném prostředí prosyceném charakteristickou vůní dřeva a čerpat každý den přírodní energii je neopakovatelný pocit, což vám potvrdí každý majitel roubenky. Je-li bydlení v krásné dřevěné roubence i vaším snem, rádi vám ho splníme.

Pro stavbu roubenky používáme léty prověřené postupy a výběrové dřevo prvotřídní kvality. Jeho přirozenost se vám zalíbí pokaždé, když se do nevšední stavby budete vracet. Díky našemu individuálnímu přístupu bude vaše roubenka vždy jedinečná – nečekejte od nás žádné typové varianty, ale roubenku přesně na míru podle vašich přání. Naše roubenky kombinují tradiční prvky a řemeslo s požadavky dnešní doby a vytváříme tak domy s vysokou estetickou i užitnou hodnotou.

Oproti klasickému bydlení má dřevěná roubenka řadu výhod. Protože nemusíte čekat na vysychání, je stavba roubenky výrazně rychlejší a bydlet můžete už během půl roku. Správně navržený, postavený a udržovaný dům z masivního dřeva má navíc dlouhou životnost a vzhledem ke své energetické úspornosti a vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem jsou náklady na provoz roubenky velmi nízké.

Roubené domy z hranolů jsou výborné i pro zdravý životní styl. Dřevěné stěny přirozeně regulují vlhkost prostředí a udržují optimální klima. V létě si naplno vychutnáte osvěžující chládek, v zimě pak příjemné teplo. A tu atmosféru prostě budete milovat.

Máte jakýkoliv dotaz, zajímá vás cena roubenky, anebo by se vám líbila kompletní roubenka na klíč?

Přečtěte si také reference našich zákazníků, kteří v roubence od nás již bydlí. 

Kontaktujte nás, vše vám rádi a ochotně zodpovíme.

 

 

Rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte nás.

Přiložit soubor: