Projekce

Líbilo by se vám bydlení ve srubu, roubence nebo poloroubence, ale nemáte představu, jak by měl váš nový domov vypadat? Potřebujete připravit architektonickou studii nebo rovnou projektovou dokumentaci? Se vším kolem vaší stavební projekce vám rádi pomůžeme.

Naše vlastní projekční kancelář se specializuje na individuální projekce dřevostaveb všech typů. Každý dům od nás je vždy originál. Mnoho firem studie a projekce staveb podceňuje a opomíjí, což se pak negativně projeví hlavně ve vaší peněžence a při samotné realizaci stavby. Protože dobře víme, že kvalitní projekt je nejdůležitějším prvkem stavby, dáváme si na stavební projekci vždy maximálně záležet.

Postaráme se o návrh vaší stavby od začátku do konce. Společně váš stavební záměr zkonzultujeme, poradíme při nejasnostech, vytvoříme architektonický návrh a zpracujeme přesnou projektovou dokumentaci od studie až po samotné provedení vašeho útulného obydlí. Projekty u nás zpracovávají zkušení projektatnti, kteří mají s projektováním srubů a roubenek dlouholeté zkušenosti. Díky tomu, že naše sruby a roubenky stavíme podle vlastních projektů, mají projektanti ihned zpětnou vazbu přímo z montáže. Máte-li vlastní návrh domu, vypracujeme projektovou dokumentaci podle něj. Ke každému individuálně zpracovanému domu zpracováváme 3D exteriéru pro lepší představu konečné realizace. 

Ve standardním projektu od projektantů naší firmy Kanadské sruby Tábor jsou obsaženy tyto dokumenty:
- průvodní a souhrnná technická zpráva
- situační výkresy
- architektonicko-stavební řešení (půdorysy, krov, strop, základy, řez, pohledy)
- stavebně konstrukční řešení
- technické zařízení budov (schéma  kanalizace, vody, vytápění, elektroinstalace a vzduchotechnika)
- požárně bezpečnostní řešení
- průkaz energetické náročnosti budov 

Pokud vás zajímají bližší informace nebo máte jakýkoliv dotaz k projekci srubových staveb z kulatiny, roubených domů z hranolů nebo poloroubenek, ozvěte se nám klidně hned teď.

 

Rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte nás.

Přiložit soubor: