Projekce

Líbilo by se vám bydlení ve srubu, roubence nebo montované dřevostavbě, ale nemáte představu, jak by měl váš nový domov vypadat? Potřebujete připravit architektonickou studii nebo rovnou projektovou dokumentaci? Se vším kolem vaší stavební projekce vám rádi pomůžeme.

Naše vlastní projekční kancelář se specializuje na individuální projekce dřevostaveb všech typů. Každý dům od nás je vždy originál. Mnoho firem studie a projekce staveb podceňuje a opomíjí, což se pak negativně projeví hlavně ve vaší peněžence. Protože my dobře víme, že kvalitní projekt je nejdůležitějším prvkem stavby, dáváme si na stavební projekci vždy maximálně záležet.

Postaráme se o návrh vaší stavby od začátku do konce. Společně váš stavební záměr zkonzultujeme, poradíme při nejasnostech, vytvoříme architektonický návrh a zpracujeme přesnou projektovou dokumentaci od studie až po samotné provedení vašeho útulného obydlí.

Pokud vás zajímají bližší informace nebo máte jakýkoliv dotaz k projekci srubových staveb z kulatiny, roubených domů z hranolů nebo nízkoenergetických sendvičových domů, ozvěte se nám klidně hned teď.
 

Rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte nás.

Přiložit soubor: