Sruby

Láká vás jedinečná atmosféra daleké a nespoutané kanadské divočiny? Milujete vůni dřeva a jeho přirozenost? Nudí vás moderní městské stavby a chtěli byste bydlet trochu jinak? Pak je pro vás kvalitní dřevěný srub tím ideálním místem pro život.

Bydlení ve srubech má své nenapodobitelné kouzlo, o čemž se už přesvědčili tisíce lidí. Splynutí s přírodou vám dodá každodenní energii, odbourá stres a domov vám nikdy nezevšední, takže se vždy budete rádi vracet. Stavba srubu také nezatěžuje životní prostředí.

Sruby na klíč vyrábíme už od roku 2002 a pro jejich stavbu používáme osvědčené postupy a výběrové dřevo té nejvyšší kvality. Na sruby z kulatiny používáme výhradně dospělé stromy, které těžíme v nadmořské výšce přes 600 metrů. Všechny naše dřevěné sruby proto mají výborné energetické vlastnosti, takže šetří vaše finance. Nejlevnější sruby navíc pořídíte už za cenu klasické chaty. 

Díky použití přírodních materiálů je komfort života ve srubech lepší než v běžném domě. Dřevo poskytuje vynikající izolační vlastnosti a přirozeně reguluje vlhkost, takže udržuje příjemné klima. Jednou z mnoha výhod, kvůli níž jsou sruby velmi oblíbené, je i nenáročnost na údržbu. Po celém světe stojí nespočet staveb, které bez ošetření přežily mnoho generací svých stavitelů.

Jestliže je stavba srubu i vaším vysněným přáním, splňte si ho – nebudete litovat. Rádi vám jeho návrh a kompletní výrobu srubu na klíč zajistíme.

Ozvěte se nám třeba hned, zodpovíme všechny vaše dotazy.


Přečtěte si také reference našich zákazníků, kteří ve srubech od nás již bydlí. 

Rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte nás.

Přiložit soubor: