Reference - Ing. Petr Andrle

REFERENČNÍ DOPIS
STAVBA CEDROVÉ ROUBENKY

   Když jsme s manželkou koupili pozemek se starým zbořeništěm, měli jsme původně v plánu postavit menší chatku. Při dovolených v rakouských alpách nás však zaujaly masivní dřevostavby a nakonec jsme se rozhodli, že postavíme roubenku, a to tak velkou, abychom se v ní mohli scházet s rodinou a přáteli a přitom měl každý z rodiny i své soukromí.

   Nechal jsem si tedy zpracovat projekt a s ním oslovil několik výrobců roubenek. Společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. prostřednictvím svého majitele, Ing. Davida Javorského reagovala obratem a tak jsme se s panem Javorským dohodli na schůzce, kde mi popsal možnosti provedení roubenky a výhody a nevýhody jednotlivých materiálů. Po zpracování cenové nabídky jsme se rozhodli pro cedr, který se nemusí natírat a neláká dřevokazný hmyz.

   Od prvního sezení nad projektem až po realizaci jednotlivých dílčích částí domu jsme byli s firmou KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. spokojeni. Jednotlivé etapy stavby na sebe plynule navazovaly. Hrubá stavba byla hotová za pár týdnů a za půl roku od zahájení montáže jsme již bydleli.  I přes vzdálenost firmy od stavby přes 100 km nebyl problém vše telefonicky či mailem doladit a dotáhnout do zdárného konce. Ve všem nám realizační firma vyšla vstříc a nebyl pro ní problém naše plány a návrhy převést do praxe.

   Dům voní cedrovým dřevem a už při vchodu na verandu nás vítá známou vůní, kterou pak cítíme i z oblečení a věcí, které si přivezeme do našeho městského bytu.  Stěny ze dřeva působí teplým dojmem a samotný materiál nijak povrchově barvený či lakovaný navozuje pocit přírody, která nás na samotě u lesa obklopuje. Oceňuji, jak je dům prostorný a jako rodina můžeme být spolu a to i při větším počtu.

   Zpětně můžu říci, že rozhodnutí vybrat pro stavbu našeho domu firmu KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. bylo správné. Platí zde heslo „Náš zákazník – náš pán.“  Společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR tak mohu doporučit všem, kteří plánují stavbu masivní dřevostavby.

Dne 13.8.2014
Ing. Petr Andrle
Tel: 724 342 235
mail: andrle@unileasing.cz

Reference - Ing. Petr Andrle

[-- refer.dopis-andrle.pdf --]

Reference - Ing. Petr Andrle