Reference - manželé Řehákovi

REFERENČNÍ DOPIS
KANADSKÉ SRUBY TÁBOR


   Stavba srubu v České republice není stále ještě úplně obvyklá záležitost. Proto jsme při výběru firmy dávali velký důraz na jejich již postavené stavby a kvalitu provedení. Sruby od společnosti KANADSKÉ SRUBY TÁBOR se nám natolik líbili, že jsme se pro tuto společnost rozhodli. Další výhodou bylo, že nám firma zpracovala i kompletní projektovou dokumentaci a tím přebrala zodpovědnost za celou stavbu včetně přípravy.

   Poté, co jsme získali stavební povolení, jsme podepsali smlouvu na dodání srubového skeletu i se střechou. Výroba srubu probíhala přes léto a v polovině prosince byla stavba skeletu srubu se střechou dokončená a předaná. V průběhu tohoto procesu nenastaly žádné větší komplikace, komunikace byla vždy přesná a srozumitelná.

   Srubu užíváme už téměř jeden rok a musíme říci, že je přesně takový, jaký jsme ho chtěli mít a tím jsme si splnili svůj sen. Srub na nás stále vyzařuje svou energii a atmosféru, která je jedinečná a úplně odlišná od zděného domu.
S firmou KANADSKÉ SRUBY TÁBOR jsme byli spokojeni a realizaci srubového skeletu s touto společností můžeme jenom doporučit. 


Dne 25.9.2012
Jana Řeháková

Reference - manželé Řehákovi

[-- reference-rehakovi.pdf --]

Reference - manželé Řehákovi