Reference-manželé Schacherlovi

REFERENČNÍ DOPIS

   Když jsme s manželkou začali vybírat firmu, která by nám podle našeho projektu postavila náš srubový rodinný dům, šlo nám zejména o to, aby firma měla v oboru dlouholeté zkušenosti a aby dokázala postavit srub kvalitně a přesně podle našich představ.

   Oslovili jsme tedy několik firem s poptávku a mezi nimi i společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o., kterou jsme i následně navštívili. S panem Javorským jsme probrali detaily případné spolupráce a zodpověděl nám i dotazy týkající se řešení jednotlivých částí srubové stavby a přesvědčili jsme se o jeho dlouholetých zkušenostech s výstavbou srubů. Následná nabídka od firmy KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. pro nás byla velice příznivá a proto jsme se rozhodli svěřit stavbu našeho srubu právě této společnosti.

   Před realizací stavby jsme měli obavy z toho, že nebudeme schopni takto specifickou stavbu sami dokončit a fakt, že společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. je poměrně blízko od naší stavby, má s dokončováním staveb bohaté zkušenosti a v rámci dodávky skeletu srubu nabízí bezplatný poradenský servis, také sehrál svou roli.

   Samotná realizace srubu proběhla včas, v předem stanoveném termínu. Byli jsme velice spokojeni s řemeslníky ze Slovenska, kteří srub vyrobili a přijeli ho i smontovat. Montáž proběhla během několika málo dní a přístup řemeslníků byl velice profesionální a vždy nám zodpověděli vše, co nás zajímalo a přidali i nějaké rady týkající se dokončení srubu.

   V současné době máme srub pod střechou a chystáme se na dokončovací práce v interiéru. Srub je postavený přesně podle našich představ a jsme s ním spokojeni. Zpětně můžeme říci, že rozhodnutí svěřit stavbu firmě KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. bylo dobré a jsme rádi, že jsme si vyprali právě tuto společnost a můžeme jí tak doporučit dalším potenciálním zákazníkům.


V Lhenicích, 9.1.2014
manželé Milan a Jiřina Schacherlovi
Tel: 603 262 270
mail: milan.schacherl@centrum.cz

Reference - Schacherlovi

[-- reference-schacherlovi.jpg --]

Reference - Schacherlovi