Reference - manželé Uhlířovi

DOPORUČUJÍCÍ DOPIS

 

   Při výběru našeho nového bydlení jsme se společně s manželkou snažili o koncepci která by doplňovala náš zájem o přírodu a koně. Protože pocházíme z Vysočiny a chtěli jsme zde i zůstat nastalo shánění stavebního pozemku odpovídajícího našim představám. Výběr typu RD byla shoda náhod – při běžné cestě do Tábora jsme na okraji komerční zóny zahlédli rozestavěné srubové domy!

   Začali jsme zjišťovat podrobnosti o tomto typu staveb  a celkem rychle si i vybrali projekt odpovídající našim představám. Rozesílali jsme poptávky v podstatě všem firmám na trhu a vybrali si ze třech pro nás nejvýhodnějších. Při osobní návštěvě a rozhovoru s ing. Javorským jsme se jednoznačně rozhodli pro firmu  KANADSKÉ SRUBY TÁBOR . Vysoce profesionální přístup a jednání o podrobnostech a projektu dokážu ocenit, protože ve stavebnictví podnikám  již delší dobu. Dalším kritériem hovořícím pro KANADSKÉ SRUBY TÁBOR bylo množství jejich provedených staveb a preciznost díla kterou jsme viděli při návštěvě sídla firmy, které je jak jinak, v srubové podobě.

   Velmi si ceníme přístupu zvláště při projektování – naše připomínky a návrhy byly uváděny v život během několika málo dnech a grafické ztvárnění nám pomáhalo se rozhodnout u detailů. Dohodli jsme se, že nám firma KANADSKÉ SRUBY TÁBOR zhotoví hrubou stavbu a vše ostatní si budeme dodělávat sami – bylo to pouze a jen z důvodu, že si tak našeho nového bydlení budeme více vážit. Teď už stojíme takřka před dokončením stavby a můžeme zodpovědně říci, že nám ing.Javorský dle svého slibu vždy poradil přímo na telefonu nebo i osobní návštěvou . Víme, že to není standardní služba a vážíme si toho!

   Náš srub je postaven přesně podle našich představ a nic bychom na něm neměnili. Navštíví nás spousta známých, ale i běžných kolemjdoucích a všem můžu pouze říct, že jsme spokojeni. Lidé z firmy KANADSKÉ SRUBY TÁBOR své práci rozumí a dělají ji dobře. Předáváme kontakt na ing.Javorského s vědomím, že radíme dobře a i další rodiny budou spokojeny v novém bydlení. Pokud budete mít vážný zájem je možné se domluvit na návštěvě našeho srubu.

Dne 15.10.2012

Manželé Uhlířovi
Tel: 737 579 797
mail: uhlir@ps-interiery.com

Reference - manželé Uhlířovi

[-- reference-uhlirovi.jpg --]

Reference - manželé Uhlířovi