Reference-manželé Šimoníkovi

REFERENCE NA FIRMU KANADSKÉ SRUBY TÁBOR

   Pro stavbu srubu jsme se rozhodli v létě 2009. Při naší návštěvě Šumavy jsme měli možnost si prohlédnout srub od společnosti KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o., kolem kterého jsme náhodou projížděli. Vzhledem k dobrým referencím a příjemnému osobnímu jednání jsme v tuto společnost získali důvěru a rozhodli se s nimi realizovat náš srub. K naplnění vlastních představ jsme vyšli z individuálního architektonického návrhu vnitřního uspořádání a interiéru.

   Největší obava vyplývala z ceny, zvláště pak z dalšího navýšení v průběhu výstavby, které lze předem jen těžko odhadnout. Člověk pak často uvažuje nad tím, zda si stavbu vlastně vůbec může dovolit. Nyní, téměř rok po dokončení lze říci, že  stavba plně odpovídá naším představám a vynaložených prostředků nelitujeme. K žádnému dodatečnému navýšení ceny ze strany pana Javorského nedošlo, jednání bylo vždy velice férové a vždy jsme přesně věděli, co a za kolik si kupujeme.

   V průběhu stavby se samozřejmě člověk dostává do situací, které předem nepředvídal, mohou se objevit problémy či nejasnosti , nicméně tyto překážky se vždy povedlo ve spolupráci s panem Javorským překonat. V případě neočekávaného problému bylo vždy jasné, že se k nám nikdo nestaví zády a všichni se společně snažíme najít vhodná řešení. Přístup pana Javorského je velice komunikativní a konstruktivní, za což si ho vážíme. Důležitá pro nás byla jistota, že se s panem Javorským v každé situaci dohodneme.

   S naším srubem jsme maximálně spokojeni. Máme za sebou první zimu a překvapilo nás, jak skvěle srubová konstrukce izoluje, tedy jak málo tepla je třeba k vytvoření příjemně teplého prostředí. Trávíme zde s rodinou většinu volného času, dokonce mnohem více než jsme původně předpokládali, což je samozřejmě ovlivněno také krásným šumavským prostředím s širokou škálou všemožného vyžití. Největší předností našeho srubu je naprosté přizpůsobení stavby našim představám, a to po stránce vnitřního uspořádání i interiérového designu. Velmi nám v tomto pomohla účast architekta, která bezesporu výrazně ovlivnila celý průběh i výsledek stavby.  Díky tomuto prvnímu úspěšnému pokusu o spolupráci také vznikla možnost nabídnout tuto službu i dalším klientům, což můžeme jen vřele doporučit.

   Realizaci srubového domu dle architektonického návrhu s firmou KANADSKÉ SRUBY TÁBOR doporučujeme každému, kdo chce postavit unikátní stavbu, připravenou zcela podle vlastních představ a přání.

Dne 25.7.2012
manželé Šimoníkovi
majitelé srubu

 

Reference - Šimoníkovi

[-- reference-simonikovi.pdf --]

Referenční dopis