Reference - Aleš Vávra

REFERENCE NA FIRMU KANADSKÉ SRUBY TÁBOR

   Pro stavbu srubu jsme se s manželkou rozhodli v roce 2008. V té době jsme vlastnili vhodný pozemek na klidném místě a měli jsme základní představu, jak by měl náš srub vypadat. I když v České republice je postaveno poměrně dost srubových staveb, stále je kolem nich spousta mýtů. Po seznámení s veškerými fakty jednak pomocí literatury, ale i díky návštěvě veletrhu věnující se srubům a roubenkám, jsme již nepochybovali o tom, že srubová stavba je pro nás ta pravá.

   Při výběru dodavatelské firmy jsem se řídil zejména podle toho, jaký má přístup k zákazníkům a jak je schopna reagovat na mé požadavky a dotazy. Ve výběru jsem samozřejmě měl více firem, ale nakonec jsem se rozhodl pro společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. S majitelem firmy, panem Javorským se mi velice dobře komunikovalo, rychle reagoval na mé dotazy a vždy otevřeně odpověděl na vše, co mne zajímalo.

   Na naší vzájemné spolupráci nejvíce oceňuji to, že vždy platila jakákoliv dohoda, ať už písemná nebo ústní. I přes to, že já i pan Javorský bydlíme od stavby téměř 200 km, se nám podařilo během 11-ti měsíců stavbu úspěšně dokončit. U pana Javorského jsem si byl vždy jist, že ho můžu vždy oslovit s jakýmkoliv dotazem či problémem a že se s ním vždy domluvím. Je to profesionál, kterého jsem pro stavbu srubu prostě potřeboval.

   S naším srubem jsme s manželkou maximálně spokojeni a vůbec nic bychom neměnili. Postavili a zařídili jsme si ho podle našich představ a cítíme se v něm skvěle. Nejvíce oceňujeme každodenní kontakt se dřevem, který má opravdu pozitivní vliv na člověka.
Realizaci srubového domu s firmou KANADSKÉ SRUBY TÁBOR můžeme doporučit každému, kdo chce úspěšně postavit unikátní stavbu provedenou zcela podle vlastních představ a přání.

Dne 14.9.2012
Aleš Vávra
majitel srubu
mail: ales.vavra@email.cz

Reference - Aleš Vávra

[-- reference-ales-vavra.gif --]

Reference - Aleš Vávra