Typová poloroubenka Bennett

Projekt roubenky Bennett byl ještě v projektové fázi upraven jako poloroubenka, tedy roubenku s částečně zděným přízemím. Svým charakterem se však jedná o prostornou roubenku, vhodnou pro každého kdo miluje dřevo. Dům má 2 podlaží, sedlovou střechu s vikýři a zastřešenou terasu. V prvním patře se nachází vstupní hala s chodbou, technická místnost, koupelna, WC, pracovna a prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní, kde jsou umístěná kachlová kamna. Dále pak v podkroví najdeme chodbu, koupelnu a tři ložnice. Poloroubenka je ideální pro 4-5 člennou rodinu

Katalogový dům je pouze vzorem jak může roubenka vypadat. Je dobré však zvážit, jak má být dům na pozemku umístěn například s ohledem na orientaci vstupu a oken obývacího pokoje vůči světovým stranám. Proto jsme vždy připraveni dům dispozičně upravit tak, aby vám skutečně vyhovoval. Společně s vámi navrhneme takové řešení, aby vyhovělo požadavkům s ohledem na vaše potřeby, pozemek a terén (například svažitost pozemku), přístup k pozemku i již zmíněné světové strany. To vše pochopitelně musí odpovídat i vašim finančním možnostem.

 

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 12 × 8.2 m Zastavěná plocha 128 m2
Zatřídění 5 + kk Celková užitná plocha 158.73 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 43.32 m2 Pokoj 1 28.88 m2
Pracovna 11.53 m2 Pokoj 1 14.92 m2
Zádveří 5.33 m2 Pokoj 2 14.92 m2
Chodba 5.95 m2 Hala 11.29 m2
WC 0.8 m2 WC 2.23 m2
Koupelna 5.93 m2 Koupelna 6.16 m2
Technická místnost 6.47 m2    

 

katalogový list roubenka Bennett

Mohlo by vás zajímat

Zaujala vás poloroubenka Bennett? Pokud vás zajímá co vše je součástí stavby roubenky na klíč, nebo naopak co je součástí hrubé stavby roubenky, si můžete přečíst zde.

Poloroubenka Bennett si našla svého zájemce. Řadu fotografií, dokumentujících postup stavby tohoto domu, včetně fotografií interiéru poloroubenky si můžete prohlédnout zde.