Typová roubenka Dawson

Jedná se o klasickou roubenou stavbu, která dodržuje typické znaky lidové architektury.
Roubenka byla navržena podle podmínek CHKO Jeseníky s přihlédnutím na okolní krajinu a zástavbu. Dům má obdélníkový půdorys s polovalbovou střechou s podlomenicemi. Je ideální pro 5 člennou rodinu. Za zádveřím je v přízemí situován obývací pokoj s jídelním i kuchyňským koutem a ložnice. Nechybí zde ani koupelna s WC, spíž či technická místnost. V prvním patře se nachází 3 podkrovní pokoje přístupné z chodby. Samozřejmostí je také druhá koupelna s WC.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 12.5 × 8 m Zastavěná plocha 100 m2
Zatřídění 5 + kk Celková užitná plocha 170.41 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 42.30 m2 Pokoj 1 33.20 m2
Pokoj 14.00 m2 Pokoj 2 17.76 m2
Zádveří 9.35 m2 Pokoj 3 15.87 m2
Koupelna s WC 8.35 m2 Koupelna s WC 8.00 m2
Technická místnost 3.50 m2 Chodba 7.83 m2
Šatna 1.50 m2    
Místnost 6.43 m2    

 

katalogový list roubenka Dawson

Mohlo by vás zajímat

Zaujala vás roubenka Dawson? Pokud vás zajímá co vše je součástí stavby roubenky na klíč, nebo naopak co je součástí hrubé stavby roubenky.

Tuto stavbu je možné postavit také jako srub z kulatiny.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může roubenka vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.

Podívejte se jak jsme realizovali stavbu roubenky na bázi projektu Dawson. Ve fotogalerii najdete záběry od návozu materiálu, přes výstavbu, interéry roubenky, až po kachlová kamna v roubence.