Typová roubenka Faro

Tento přízemní roubený dům s obytným podkrovím je ideální pro 4 člennou rodinu. Roubenka má obdélníkový půdorys tvaru s velkými přesahy střechy na obou bočních stranách. V  přízemí se nachází zádveří, technická místnost, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a koupelna s WC. Po schodišti do podkroví se dostaneme do chodby, z níž se vchází do tří samostatných pokojů a také do koupelny s WC.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametry      
Půdorysný rozměr 11 × 7.15 m Zastavěná plocha 79 m2
Zatřídění 4 + kk Celková užitná plocha 132.76 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 53.12 m2 Ložnice 16.13 m2
Zádveří 6.81 m2 Pokoj 1 20.27 m2
Koupelna 3.00 m2 Pokoj 2 11.25 m2
WC 1.50 m2 Koupelna 7.99 m2
Technická místnost 5.28 m2 Chodba 7.41 m2

 

katalogový list roubenka Faro

Mohlo by vás zajímat

Zaujala vás roubenka Faro? Pokud vás zajímá co vše je součástí stavby roubenky na klíč, nebo naopak co je součástí hrubé stavby roubenky.

Tuto stavbu je možné postavit také jako srub z kulatiny.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může roubenka vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.

Stavba roubenky Faro je dokumentována ve fotogalerii. Najdete zde fotky z různých fází stavby včetně stavby krbu, řešení koupelny a postupně zabydlovaného obytného prostoru.