Typová roubenka Hutton

Jedná se o roubený dům s obytným podkrovím, který poskytne komfortní bydlení 4 členné rodině. Za zádveřím v přízemí se kromě obývacího pokoje s jídelním a kuchyňským koutem nachází také pracovna, technická místnost a samostatné WC. V podkroví naleznete ložnici, dva pokoje, koupelnu s WC a praktickou šatnu přístupnou z chodby.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 8 × 10 m Zastavěná plocha 84,20 m2
Zatřídění 5 + kk Celková užitná plocha 125.54 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 37.14 m2 Ložnice 17.39 m2
Pracovna 7.59 m2 Pokoj 1 17.39 m2
Zádveří 5.69 m2 Pokoj 2 9.25 m2
Technická místnost 7.87 m2 Koupelna 11.84 m2
WC 0.88 m2 Chodba 6.83 m2
    Šatna 2.21 m2

 

katalogový list roubenka Hutton

Mohlo by vás zajímat

Zaujala vás roubenka Hutton? Pokud vás zajímá co vše je součástí stavby roubenky na klíč, nebo naopak co je součástí hrubé stavby roubenky.

Tuto stavbu je možné postavit také jako srub z kulatiny.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může roubenka vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.