Typová roubenka Lemoray

Tato roubenka byla navržena s důrazem na velký společný prostor v přízemí, který doplňují tři podkrovní pokoje. Vstup do domu je tvořen uzavřeným zádveřím, kde se nachází samostatné WC a schodiště do podkroví. Otevřenému obytnému přízemí, kde se nalézá obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, dominují krbová kamna, která spolu s francouzským oknem vedoucím k prostorné zastřešené terase dokreslují příjemný ráz tohoto prostoru. V podkrovní části domu je situována chodba, z níž se vchází do samostatné koupelny s WC a třech ložnic s vikýřovými okny. Z dvou ložnic je pak přístup na prostorný balkon.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 8 × 10 m Zastavěná plocha 80 m2
Zatřídění 4 + kk Celková užitná plocha 128.96 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 25.62 m2 Pokoj 1 18.49 m2
Jídelna 15.81 m2 Pokoj 2 18.81 m2
Kuchyňský kout 13.24 m2 Pokoj 3 13.24 m2
Zádveří 10.19 m2 Koupelna 8.21 m2
WC 2.00 m2 Chodba 4.55 m2

 

katalogový list roubenka Lemoray

Mohlo by vás zajímat

Zaujala vás roubenka Lemoray? Pokud vás zajímá co vše je součástí stavby roubenky na klíč, nebo naopak co je součástí hrubé stavby roubenky.

Tuto stavbu je možné postavit také jako srub z kulatiny.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může roubenka vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.