Typová roubenka Nelson

Jedná se poloroubený rodinný dům s obytným podkrovím ideální pro 4 člennou rodinu. Je zde zajímavá kombinace zděné a dřevěné části. Výhodou roubenky je po přístřešek pro auto, který je umístěn na celé jedné straně domu a umožňuje tak vstup do domu přímo z auta suchou nohou. V přízemí se nachází zádveří se vstupem na WC, do koupelny, technické místnosti, pokoje a jídelnou s kuchyní, na kterou navazuje spíž. Roubenka byla navržena s velkým důrazem majitele na prostornou kuchyni s jídelnou pro setkávání celé rodiny u jídelního stolu a kachlových kamen. Z tohoto důvodu je pak obývací pokoj navržen netradičně v podkroví a díky otevřené galerii je opticky propojen právě s jídelnou. V podkroví se dále nacházejí dva pokoje s vikýři a samostatné WC.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 7.20 × 9.50 m Zastavěná plocha 103.20 m2
Zatřídění 4 + kk Celková užitná plocha 101.05 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 24.40 m2 Pokoj 1 14.98 m2
Ložnice 11.37 m2 Pokoj 2 12.19 m2
Zádveří 6.61 m2 Ochoz 16.28 m2
Koupelna 6.40 m2 WC 1.67 m2
WC 1.59 m2    
Technická místnost 4.23 m2    
Šatna 1.27 m2    

 

katalogový list roubenka Nelson

Mohlo by vás zajímat

Zaujala vás roubenka Nelson? Pokud vás zajímá co vše je součástí stavby roubenky na klíč, nebo naopak co je součástí hrubé stavby roubenky.

Tuto stavbu je možné postavit také jako srub z kulatiny.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může roubenka vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.