Typová roubenka Salmo

Jedná se o moderně pojatou roubenku se třemi štíty, ideální pro 4 člennou rodinu. Dům je vhodný pro lidi, který milují otevřený prostory a velké okenní plochy. V přízemí se nachází zádveří, ze kterého je vstup do malé technické místnosti a do prostorově otevřené obytné části s galerií, které dominuje krb. Zde se nachází kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC a šatna. V podkroví se nalezneme dva prostorné pokoje a koupelna s WC.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 12.30 × 9.70 m Zastavěná plocha 110.94 m2
Zatřídění 4 + kk Celková užitná plocha 161.10 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 46.94 m2 Pokoj 1 18.40 m2
Kuchyňský kout 6.73 m2 Pokoj 2 16.20 m2
Pokoj 1 16.00 m2 Pokoj 3 9.60 m2
Pokoj 2 8.55 m2 Koupelna 6.06 m2
Zádveří 4.00 m2 Chodba 6.94 m2
Technická místnost 3.31 m2    
Koupelna 6.36 m2    

 

katalogový list roubenka Salmo

Mohlo by vás zajímat

Zaujala vás roubenka Salmo? Pokud vás zajímá co vše je součástí stavby roubenky na klíč, nebo naopak co je součástí hrubé stavby roubenky.

Tuto stavbu je možné postavit také jako srub z kulatiny.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může roubenka vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.

Fotogalerie z realizované stavby roubenky Salmo vám přiblíží stavbu od základů po zabydlený srub. Podívejte se a dýchne na vás vzdušnost prostoru tohoto domu.