Typový srub Manitou

Srub Manitou je typem menšího klasického srubového domu s velkou, částečně zastřešenou terasou. V přízemí se nachází uzavřené zádveří s WC a koupelnou, dále pak obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. V podkroví jsou situovány 2 pokoje s přístupem na balkón a komora. Svým charakterem je tento srub ideální jako rekreační objekt, nebo jako rodinný dům pro menší rodinu.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 8 × 7 m Zastavěná plocha 56 m2
Zatřídění 3 + kk Celková užitná plocha 88.04 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 33.04 m2 Pokoj 1 16.49 m2
Zádveří 3.31 m2 Pokoj 2 16.49 m2
Koupelna 3.51 m2 Šatna 4.49 m2
WC 0.88 m2 Chodba 6.83 m2

 

katalogový list srub Manitou

Mohlo by vás zajímat

Zaujal vás srub Manitou? Přečtěte si co vše je součástí stavby srubu na klíč, nebo naopak, co je součástí hrubé stavby srubu.

Tuto stavbu je možné postavit také jako roubenku z hranolů.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může srub vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.