Typový srub Milton

Jedná se o menší srubový rodinný dům s obytným podkrovím se zastřešenou terasou vhodný pro 4 člennou rodinu. K domu je navrženo stání pro auta a sklad zahradního nářadí. Z malého zádveří je přístupná koupelna s WC, technická místnost a otevřená obytná část, kde se nachází kuchyňský kout s obývacím pokojem a schodištěm do podkroví. Z obývacího pokoje je vstup přímo na terasu. V podkroví jsou umístěny tři menší pokoje a koupelna s WC. Z každého pokoje je přístupný balkon.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 6.06 × 8.06 m Zastavěná plocha 48,81 m2
Zatřídění 4 + kk Celková užitná plocha 73.26 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 29.96 m2 Pokoj 1 8.80 m2
Zádveří 2.79 m2 Pokoj 2 10.10 m2
Koupelna 3.34 m2 Pokoj 3 7.26 m2
Šatna 3.71 m2 Koupelna 4.48 m2
    Chodba 2.82 m2

 

katalogový list srub Milton

Více fotografií neleznete zde

Mohlo by vás zajímat

Zaujal vás srub Milton? Přečtěte si co vše je součástí stavby srubu na klíč, nebo naopak, co je součástí hrubé stavby srubu.

Tuto stavbu je možné postavit také jako roubenku z hranolů.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může srub vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.