Typový srub Oakville

Tento podsklepený srubový rodinný dům vyniká zejména svou prostorností. V suterénu se nachází chodba, z níž se vchází do technické místnosti, velice praktické prádelny i skladu. Mimoto zde naleznete také společenskou místnost a vinný sklep. Vstup do domu je tvořen uzavřeným zádveřím, kde se nachází samostatné WC a schodiště do podkroví. V přízemním obytném prostoru se nalézá obývací pokoj a kuchyňským a jídelním koutem a samostatná pracovna. V podkroví je kromě ložnice, dvou pokojů a koupelny s WC situována také šatna přístupná ze společné chodby.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 8.06 × 11.06 m Zastavěná plocha 139 m2
Zatřídění 5 + kk Celková užitná plocha 258.40 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 38.60 m2 Ložnice 14.13 m2
Kuchyňský kout 13.98 m2 Pokoj 1 13.65 m2
Zádveří 7.45 m2 Pokoj 2 13.65 m2
Pracovna 9.00 m2 Šatna 7.38 m2
WC 2.41 m2 Chodba 7.97 m2
    Koupelna 10.45 m2

 

katalogový list srub Oakville

Mohlo by vás zajímat

Zaujal vás srub Oakville? Přečtěte si co vše je součástí stavby srubu na klíč, nebo naopak, co je součástí hrubé stavby srubu.

Tuto stavbu je možné postavit také jako roubenku z hranolů.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může srub vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.

Tento projekt nezůstal jen na papíře. Podívejte se na fotogalerii z realizace stavby srubu Sedlčany.