Typový srub Rainbow

Srub Rainbow je menší přízemní srubový rodinný dům s prostornou zastřešenou terasou, ideální pro dlouhé letní večery. Z chodby navazující na zádveří jsou přístupné dva pokoje, koupelna a obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. V obývacím pokoji je navrženo mlynářské schodiště do podkrovního prostoru, který je možné využít na spaní. 

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 14 × 7.85 m Zastavěná plocha 109.9 m2
Zatřídění 3 + kk Celková užitná plocha 145.52 m2
Místnosti přízemí      
Obytný prostor 31.9 m2 Zádveří 5.68 m2
Pokoj 1 10.66 m2 Chodba 6.66 m2
Pokoj 2 10.66 m2 Koupelna 5.88 m2
Podkrovní prostor 73.90 m2    

 

katalogový list srub Rainbow

Mohlo by vás zajímat

Zaujal vás srub Rainbow? Přečtěte si co vše je součástí stavby srubu na klíč, nebo naopak, co je součástí hrubé stavby srubu.

Tuto stavbu je možné postavit také jako roubenku z hranolů.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může srub vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.

Na stavbu srubu Rainbow a podobu interiérů srubu se můžete podívat na fotografiích z realizace stavby.