Typový srub Trail

Jedná se o podsklepený prostorný srubový dům vhodný pro velkou rodinu. Suterén srubu slouží jako sklad zahradní techniky a nábytku. V přízemí domu je kladen důraz na velký společný prostor – obývací pokoj spojený s kuchyňským a jídelním koutem. Dále zde najdeme koupelnu se saunou, technickou místností, zádveří a prostornou terasu, která slouží i k příjemnému posezení i jako zápraží u vstupu do domu. Podkroví je přístupné ze společně obytné místnosti po srubovém schodišti. Nalezneme zde chodbu, WC, ložnici a tři pokoje.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 9.56 × 13.06 m Zastavěná plocha 125 m2
Zatřídění 5 + kk Celková užitná plocha 237.60 m2
Místnosti přízemí   Místnosti patro  
Obytný prostor 54.80 m2 Ložnice 22.27 m2
Zádveří 8.84 m2 Pokoj 1 24.08 m2
Koupelna 14.18 m2 Pokoj 2 25.74 m2
Technická místnost 9.01 m2 Pokoj 3 14.55 m2
    Šatna 5.10 m2
    Chodba 7.06 m2
    WC 1.82 m2

 

katalogový list srub Trail

Mohlo by vás zajímat

Zaujal vás srub Trail? Přečtěte si co vše je součástí stavby srubu na klíč, nebo naopak, co je součástí hrubé stavby srubu.

Tuto stavbu je možné postavit také jako roubenku z hranolů.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může srub vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.