Typový srub Vega

Vega je přízemní srub menší kategorie, ideální pro méně početnou rodinu či jako rekreační dům. Krytý přístup do objektu zajišťuje prostorná terasa, která slouží i ke klidnému posezení venku. Z terasy vstoupíme do obývací místnosti s jídelním a kuchyňským koutem. Centrem této místnosti je krb. V dalších částech domu se nachází koupelna s WC a dva pokoje.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 10 × 7.85 m Zastavěná plocha 79 m2
Zatřídění 3 + kk Celková užitná plocha 64.60 m2
Místnosti srubu      
Obytný prostor 25.27 m2 Kuchyňský kout 13.86 m2
Pokoj 1 10.41 m2 Koupelna 5.88 m2
Pokoj 2 10.41 m2    

 

katalogový list srub Vega

Mohlo by vás zajímat

Zaujal vás srub Vega? Pokud vás zajímá co vše je součástí stavby srubu na klíč, nebo naopak co je součástí hrubé stavby srubu, si můžete přečíst zde.

Tuto stavbu je možné postavit také jako roubenku z hranolů.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může srub vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.

Projekt srubu Vega nezůstal jen na papíře. Jak vypadá stavba srubu od prvních přivezených klád až po hotové koupelny se můžete prohlédnout ve fotogalerii ze stavby srubu. Prohlédněte si i interiéry srubu, kterým vévodí krásný krb.