Typový srub Vulcan

Rozlehlý přízemní srubový dům má půdorysný tvar písmene  „T“. V klidové zóně srubu se nacházejí dva dětské pokoje a ložnice. V středové části se nachází vstup do domu, zádveří, chodba, technická místnost, šatna, spíž, koupelna a WC. Hlavní společný prostor najdeme v prostřední vystupující části, která je prosvětlena velkými okenními plochami a otevření až do hřebene střechy zdůrazňuje prostornost místnosti. Součástí obytné místnosti je kuchyňský a jídelní kout. Příjemnou a útulnou atmosféru dokresluje krb umístěný v centru.

CENY:

Pro zaslání nabídky s ceníkem našich srubů a roubenek nás prosím kontaktujte na mailu info@sruby-tabor.cz

Základní parametr      
Půdorysný rozměr 15.5 × 14 m Zastavěná plocha 161 m2
Zatřídění 4 + kk Celková užitná plocha 135.47 m2
Místnosti srubu      
Obytný prostor 45.96 m2 Zádveří 4.24 m2
Pokoj 1 23.92 m2 Koupelna 6.17 m2
Pokoj 2 11.77 m2 WC 2.93 m2
Pokoj 3 12.53 m2 Technická místnost 5.47 m2
Chodba 12.39 m2 Šatna 5.47 m2
    Šatna 2.45 m2

Prohlédněte si fotografie postaveného domu Vulcan. 

Mohlo by vás zajímat

Zaujal vás srub Vulcan? Přečtěte si co vše je součástí stavby srubu na klíč, nebo naopak, co je součástí hrubé stavby srubu.

Tuto stavbu je možné postavit také jako roubenku z hranolů.

Katalogový dům je pouze vzorem, jak může srub vypadat. Je však důležité jak bude umístěn na pozemku. Významnou roli hraje orientace vstupu a jednotlivých místností vůči světovým stranám. I na tyto parametry myslíme a jsme vždy připraveni dispozičně upravit na míru tak, aby vám maximálně vyhovoval. Společně s vámi a s ohledem na vaše další potřeby a požadavky (například přístup k pozemku, jeho svažitost nebo další parametry) vám pomůžeme navrhnout takové řešení, které nabídne optimální uspořádání vašeho domu a současně bude splňovat vaše finanční představy a možnosti.