Ceny poloroubenek

Cena našich poloroubenek závisí zejména na velikosti poloroubenky, podílu zděné části stavby, její složitosti a vnitřním členění.

Veškeré nabídky zpracováváme individuálně s přihlédnutím ke konkrétním požadavkům zákazníka. Ceny poloroubenek lze rozdělit na tři základní kategorie:

  • dodávka skeletu poloroubenky s krovem,
  • dodávka hrubé stavby,
  • dodávka stavby roubenky na klíč.

Co vše jednotlivé kategorie dodávky roubenky zahrnují, se dočtete na stránce Varianty dodávky poloroubenky.

Na základě přání zákazníka lze samozřejmě zpracovat nabídku v přesně požadovaném rozsahu. Cenovou nabídku Vám zpracujeme nezávazně a zdarma.

U každé naší cenové nabídky dostanete informaci, jakým způsobem byla cena vypočítána, a jaká je tedy její přesnost.

Obecně lze říci, že poloroubenky jsou levnější než kompletně dřevěné stavby roubenek a srubů.

Cenu poloroubenky lze stanovit třemi základními způsoby:

1. Odhad podle zastavěné plochy stavby:

Tato metoda je orientační a v některých případech může být i nepřesná. Velmi záleží na vnitřní dispozici, podílu zděné části stavby, zda je poloroubenka přízemní nebo podkrovní, jaká je velikost zastavěné plochy, zda je součástí poloroubenky balkon, zastřešená terasa, případně stání pro auto apod. Pro výpočet ceny nám stačí znát představu o zastavěné ploše domu, případně o počtu místností. Přesnost takovéto kalkulace se pohybuje v rozmezí +- 10-15%.

Pro nezávaznou cenovou nabídku, nás kontaktujte na tel. nebo e-mailem.

2. Výpočet na základě nákresu budoucí poloroubenky:

Podle jednoduchého nákresu Vaší představy o budoucí poloroubence, který nám zašlete, jsme schopni připravit individuálně zpracovanou nabídku na roubený skelet s krovem nebo hrubou stavbu, a to přesně ve Vámi požadovaném rozsahu. Nákres by měl zahrnovat alespoň půdorys přízemí, půdorys podkroví, a alespoň jeden venkovní pohled. Nákres může být zpracovaný od ruky a měl by zahrnovat základní rozměry budoucího roubeného domu a vyznačení jaké prostory chcete mít ve zděné části domu. Přesnost rozpočtu pak je v tomto případě +- 5 %. Rozpočet zpracujeme většinou do 10-ti pracovních dnů a v případě vašeho zájmu připojíme i celkovou odhadovanou cenu poloroubenky, případně orientační rozpočet pro banku jako podklad pro žádost o hypotéku. Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, kontaktujte nás na tel. nebo e-mailem.

3. Rozpočet na základě zpracované projektové dokumentace či architektonické studie:

Jedná se o přesný rozpočet, který zohledňuje konečnou podobu domu i všechny jeho konstrukční a architektonické prvky. Na základě projektové dokumentace pro naše zákazníky zpracováváme položkový rozpočet, kde jsou přesně popsány všechny nabízené práce a materiály. Naše projekční kancelář vám může nabídnout jak zpracování studie, tak i kompletní projektové dokumentace. Výhodou našich projektantů je znalost drobných nuancí specifických pro poloroubenky a praxe ověřená na stovkách vyprojektovaných a postavených domů. Neváhejte se ptát našich projektantů. Pokud máte vlastní projekt či studii, zašlete nám tyto podklady a my Vám připravíme cenovou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat případě, získáte perfektně zpracovanou cenovou nabídku bez závazků.