Ceny roubenek

Cena našich roubenek závisí zejména na velikosti roubenky, její složitosti a vnitřního členění.

Veškeré nabídky zpracováváme individuálně s přihlédnutím ke konkrétním požadavkům zákazníka. Ceny roubenek lze rozdělit na tři základní kategorie, kterými jsou dodávka skeletu roubenky s krovem,  dodávka hrubé stavby a dodávka stavby roubenky na klíč. Co vše jednotlivé kategorie dodávky roubenky zahrnují, se dočtete zde.

Na základě přání zákazníka lze samozřejmě zpracovat nabídku v přesně požadovaném rozsahu. Cenovou nabídku Vám zpracujeme zdarma.

U každé naší cenové nabídky dostanete informaci, jakým způsobem byla cena vypočítána, a jaká je tedy její přesnost.

Cenu roubenky lze stanovit třemi základními způsoby:

1. Odhad podle zastavěné plochy roubenky:

Tato metoda je orientační a v některých případech může být i nepřesná. Velmi záleží na vnitřní dispozici, zda je roubenka přízemní nebo podkrovní, jaká je velikost zastavěné plochy, zda je součástí roubenky  balkon, zastřešená terasa, případně stání pro auto apod. Pro výpočet ceny nám stačí znát představu o zastavěné ploše domu, případně o počtu místností. Přesnost takovéto kalkulace se pohybuje v rozmezí +- 10-15%. Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, kontaktujte nás.

2. Výpočet na základě nákresu budoucí roubenky:

Podle jednuduchého nákresu Vaší představy o budoucí roubence, který nám zašlete, jsme schopni připravit individuálně zpracovanou nabídku na roubený skelet s krovem nebo hrubou stavbu, a to přesně ve Vámi požadovaném rozsahu. Nákres by měl zahrnovat alespoň půdorys přízemí, půdorys podkroví, a alespoň jeden venkovní pohled. Nákres může být zpracovaný od ruky a měl by zahrnovat základní rozměry budoucího roubeného domu. Přesnost rozpočtu pak je v tomto případě +- 5 %. Rozpočet zpracujeme většinou do 10-ti pracovních dnů a v případě vašeho zájmu připojíme i celkovou odhadovanou cenu roubenky, případně orientační rozpočet pro banku jako podklad pro žádost o hypotéku. Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, kontaktujte nás.

3. Rozpočet na základě zpracované projektové dokumentace či architektonické studie:

Jedná se o přesný rozpočet, který zohledňuje konečnou podobu domu i všechny jeho konstrukční a architektonické prvky. Na základě projektové dokumentace pro naše zákazníky zpracováváme položkový rozpočet, kde jsou přesně popsány všechny nabízené práce a materiály. Naše vlastní projekční kancelář Vám může nabídnout jak zpracování studie, tak i projektové dokumentace - více informací zde. Pokud máte vlastní projekt či studii, zašlete nám tyto podklady a my Vám připravíme cenovou nabídku. Neváhejte nás tedy kontaktovat.